Şehirler Arası Nakliyat

Evden eve taşımacılığın öncü firmalarından olan Mamak Nakliyat şehir içi veya şehir dışı tüm alanlarda evden eve taşımacılık yapmaktadır. Ukan ailesi tarafından kurulmuş olan Mamak Nakliyat şehirler arası nakliyat işinde Ankara’nın gözde firmalarından biridir. Tercih edilme oranı oldukça yüksektir. Kaliteyi ve müşteri memnuniyetini önemseyerek yola devam etmekte ve yeni güzergahlar çizmektedir.

Şehirler Arası Taşımacılık’ta Güvence

şehirler-arası-nakliye

Şehirler Arası Nakliye

Taşımacılık zorlu bir iş olmakla birlikte özen de gerektirmektedir. Bu anlamda şehirlerarası nakliye işinde bir numara olan Mamak Nakliyat güven vermekte ve eşyalarınızı gelip almadan önce eve gelerek durum değerlendirmesi yapmaktadır. Eve gelen ekip elemanları evin büyüklüğüne, eşyaların çokluğuna dikkat etmektedir. Eşyalar az ve ev küçük ise ekstra büyük araçlar göndererek sizlere yakıt masrafı yüklemez. Böylece maddi güvencede ilk adımı atmaktadır. Eşyalar özenle paketlenmektedir. Şehirler arası evden eve nakliyat aşamasında kırılma ya da hasar görme gibi durum söz konusu dahi olmaz. Özel ambalajlar geçirilerek eşyalar uzun yolculuğa hazır hale getirilir. Ancak firmadan kaynaklı olan hasar ve kırıklar meydana gelirse firmamız hasarı karşılamaktadır.

Firmamız sigortalı nakliyat olarak varlığını devam ettirmekte olup, bu sebeple müşterilerine bir an olsun güvence vermekten geri durmamaktadır. Ayrıca taşımacılıkta son teknoloji ile çalışmaktayız. Eşya taşıma asansörleri sayesinde eşyalarınız merdivenden inip çıkarılırken hasar görme tehlikesinden kurtulmuş olacaktır. Eşya taşıma asansörleri sayesinde taşımacılık çok daha kolay hale gelmektedir.

Şehirler Arası Nakliyat Fiyat Belirleme

Bir şehirden başka bir şehre taşınmak gerektiğinde ilk olarak akla nakliye şirketleri gelmektedir. Ancak fiyatlardan dolayı çekimser de kalınmaktadır. Firmamız cebinize en uygun fiyatı belirlemekte ve Ankara şehirlerarası nakliyat işinde en doğrusunu yapmaktadır. 7 gün 24 saat ulaşabileceğiniz müşteri hizmetlerini arayarak bilgi vermeniz ve adresinizi belirtmeniz yeterli. Uygun randevu oluşturularak ekibimiz kapınıza kadar gelmekte, gideceğiniz şehir evinizdeki eşya durumu, kullanılacak araç büyüklüğü gibi kriterler de göz önünde bulundurularak cebinize en uygun fiyat belirlenmektedir. Asansörlü Nakliyat Herhangi bir problemle karşılaştığınız taktirde firmamız gereken güvenceyi vermekten geri durmamaktadır. Firmamıza 7 gün 24 saat ulaşabilir, bilgi alabilir; şikayet, öneri ve görüşlerinizi bildirebilirsiniz.

Call Now ButtonÇağrı Merkezi